Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

İŞ BİRLİĞİ VE REFERANSLARIMIZ

TALGO HIGH SPEED TRAIN

Talgo, kurulduğu andan itibaren yenilikle ayrılmaz bir biçimde bağlandı. Buna bağlı olarak şirket, özel bir yenilik olan, yönlendirici sisteme sahip bağımsız dönen tekerlek takımı teknolojisi temelinde kurulmuştur. Kurulduğu dönemde çok önemli bir dönüm noktası olan bu fikir şirketin başarısının temeli olarak kaldı. Uluslararası demiryolu sektöründe lider olan ve yenilikçi kapasitesi, teknolojisi, kalite, güvenilirliği bakımından dünya çapında Talgo’nun temsilcisi olan Oruçoğlu Sistem tarafından ürettiği tüm raylı sistem araçlarının Türkiye’de pazar payının araştırılması ve başlatılması adına çalışmalar yapılmış firmanın Türkiye’deki bilinirliği üst seviyelere çıkartılmıştır.

SAMES ENGINEERING

1989’da kurulan SAMES Mühendislik, yenilikçi ve güvenilir demiryolu mühendisliği hizmetleri ve çözümleri için bağımsız bir oyuncu olarak pazara girmiştir. Konsept tasarımından sayısal analizlere, komple bir üretim yönetimine kadar SAMES, tüm mühendislik hizmetlerini sunar hale gelmiştir. SAMES kendi AR-GE stratejisiyle, en kısa teslim süreleri elde etmek için esnek yapıları sıkı kalite standartlarıyla birleştiriyor. Uzun yıllara dayanan tecrübe, demiryolu sektörünün teknik sorularının çoğunda, birçok fikir ve konsept çözümüne geri dönmesini sağlıyor. Odak noktamız müşterileri olan Sames’in Türkiye’de raylı sistemler pazarında tasarım alanında tecrübelerini kullanabileceği pazar arayışı, potansiyel iş fikirleri konusunda Oruçoğlu Sistem olarak hizmet vermiş bulunmaktayız.

LKS ENGINEERING

İnşaat ve altyapı ve tasarım, yönetim ve teknoloji danışmanlığı, mimarlık ve mühendislik alanlarında hizmet veren İspanya kökenli firmanın Türkiye pazarında bilinirliğinin arttırılması ve pazarda yer edinmesi adına iş geliştirme çalışmaları yürütülmüştür.

ITALDESIGN GIUGIARIO

Ünlü İtalyan tasarım ve mühendislik firması Guigiario ile Oruçoğlu yatlarının tasarım ve mühendislik aşamalarında iş birliği yapılmış, zamanla gelişen işbirliğine dayanarak firmanın Türkiye pazarında yer alması adına iş geliştirme çalışmaları da yürütülmüştür.

METRICA INGENIERIA ENGINEERING

Metrica, metal-mekanik projelerde, özellikle demiryolu taşıtları, endüstriyel otomasyon ve ürün tasarımı alanlarında 10 yılı aşkın deneyime sahip multi sektörlü bir makine mühendisliği firmasıdır. Oruçoğlu Sistem firmaya Türkiye’de doğabilecek iş fırsatları konusunda danışmaklık hizmeti vermiştir.