Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

TERMAL RESORT ORUÇOĞLU

Türkiye’nin ilk 5 yıldızlı termal tesisi olan Oruçoğlu Termal Resort, 1992 yılında kurulmuştur.
Afyonkarahisar’ın eşsiz Frig Vadisi eteğinde, yeraltı zenginliklerinin üzerinde, kaynağından termal suyu ile bezenmiş, sağlık ve sükûnet sunan Oruçoğlu Thermal Resort, 1.120 yatak kapasitesiyle hem termal aktivitelere hem de iş toplantılarına cevap veren uluslararası standartlara sahip bir işletmedir. Oruçoğlu Holding İştirakidir.

GENEL ÖZELLİKLER

Eşsiz mimarisi ile konuklarına ferah bir tatil vaat eden Oruçoğlu Termal Resort, yöre mutfağının yanı sıra dünya mutfağının da en leziz örneklerini misafirlerinin beğenisine sunmaktadır.

SPA & FİZİK TEDAVİ

Hot pack, ultrason, tens, kısa dalga diatermi, mevzi ziya banyosu, enfrarüj, ınterferansiyel, traksiyon ve parafin banyosu gibi fizik tedavi yöntemleri, uzman hekimler gözetiminde yapılmaktadır

KAPLICA

Frig Vadisi’nin şifalı sıcak yeraltı sularının içerdiği zengin mineraller, birçok temel sağlık sorununun tedavisi için fayda sağladığı gibi konuklara ruhsal ve bedensel yenilenme imkanı sağlamaktadır.

DEVRE TATİL

Devre tatil; uzun süreli konaklamalar planlayan misafirlerin düşünüldüğü, üstün hizmet kalitesini uygun fiyatlarla sunan bir yapıya sahiptir.