Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

TEMSİLCİLİKLERİMİZ

INVENSYS RAIL DIMETRONIC

Invensys Rail Dimetronic, 50 yılı aşkın deneyimi ve son teknoloji entegre trafik güvenliği, kontrol ve demiryolu sinyalizasyonu uygulamaları ile İspanya ve Portekiz’de öncü bir sinyalizasyon firması olarak adını duyurmuştur.

Faaliyetlerini tasarım, imalat, tedarik, hizmete geçirme, kontrol ekipmanlarının bakımı ve müşterilerin demiryolu trafiğini güvenli ve verimli şekilde yönetebilmeleri adına sinyalizasyon sistemleri oluşturma üzerine odaklamıştır.

Türkiye temsilciliğini yaptığımız süre boyunca oldukça önemli projelere imza atan grup 2 Mayıs 2013 yılında Siemens SA’ya satılmıştır. Bu tarihten itibaren söz konusu projeler için Siemens Rail Automation’ın temsilciliğini sürdürmekteyiz.

ANKARA-KONYA HIZLI
TREN HATTI

2008 yılında Ankara-Konya yüksek hızlı tren hattında 35 m€’luk sinyalizasyon, ERTMS Seviye 1 ve Seviye 2 çalışmalarını başarıyla hayata geçirdik.

MARMARAY PROJESİ

İstanbul’un gelmiş geçmiş en önemli projelerinden biri olan ve dünyada hem ERTMS hem de CBTS sistemlerinin ikisi ile donatılan tek hat olma özelliği taşıyan Marmaray Projesi kapsamında sinyalizasyon işleri adına 2011 yılında imza attık

BALIKESİR-BANDIRMA-MENEMEN HIZLI TREN HATTI

Bandırma-Menemen demiryolu, sinyalizasyon ve iletişim sistemlerinin kurulum işi için 2012 yılında imza attık.

Bandırma- Balıkesir- Manisa- Menemen hattı, 310 km uzunlukta olup Marmara ve Akdeniz arasındaki temel bağlantı hattıdır.

HASANBEY LOJİSTİK MERKEZİ

Türkiye’nin merkezinde bulunan Hasanbey Lojistik Merkezi’ne ait sözleşmeyi 2012 yılında imzalakdık. Sinyalizasyon ve telekomünikasyon sistemini başarıyla tamamladık ve teslim ettik.

 
 

WOOJIN LASTİK TEKERLİKLİ AGT METRO SİSTEMİ

Öncelikle, Woojin Industrial Systems Co.,Ltd. 1974’ den bu yana sürekli araştırma ve geliştirme ve kalite yükseltme çalışmaları ile demiryolu araçları ekipmanları üretimine odaklanmıştır. Elektrikli çoklu üniteler ve elektrikli lokomotifler için kilit ekipman üretimleriminden sonra piyasanın sadece yabancı ürünlere bağlı olduğu bir zamanda Kore‘de demiryolu araçları ekipman sanayiinde lider konuma yükselmiştir.
Ardından yürüttüğü faaliyetlerle Kore‘de 1., dünya çapında 4. sırada olmak üzere tam otomatik işletimli hafif raylı transit sistemin üreticisi haline gelmiştir.

WOOJIN, toplu çözüm olarak yüksek kaliteli demiryolu ekipmanları, araçları ve test ve bakım sistem- lerini demiryolu araçları sektörünün hizmetine sunmaktan gurur duyan bir firmadır.Toplu taşımayı daha güvenli ve konforlu hale getirebilme adına WOOJIN zamanın ötesine geçmeye, diğerlerinden daha derin düşünmeye ve prestijli kurumsal kimliğini korumaya devam etmektedir.

Oruçoğlu Sistem olarak 2016 yılı itibariyle temsilciliğini yürüttüğümüz Kore’li firmanın üretimini yaptığı hafif raylı transit aracı AGT (Automated Guideway Transit), elektrikli otobüs, mini tramvay ve diğer ulaşım sistemleriyle türkiye pazarında yerini alabilmesi için gerekli tüm satış ve pazarlama stratejilerini yürütmekteyiz.

ARDANUY

Şirket, Aralık 1992’de kurulmuştur. Bu 23 yıllık süre zarfında, satış hacmiyle İspanya’da ve dünyada 1000’den fazla proje gerçekleştirmiştir. Söz konusu iş hacminin yaklaşık % 90’ı uluslararası sözleşmelerden, yüksek hızlı hatlar, konvansiyonel hatlar, yeraltı hatları, tramvay ve teleferik araçları, elektrik, inşaat ve otoyol mühendisliği projeleri ile ilgili birçok büyük demiryolu projelerini kapsamaktadır.

Oruçoğlu Sistem, uzun yıllar boyunca demiryolu sistemleri mühendisliklerinin Türkiye’de uygun sistemlere entegre edilmesi, pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi konusunda Ardanuy’a hizmet sunmuştur.

Ardından yürüttüğü faaliyetlerle Kore‘de 1., dünya çapında 4. sırada olmak üzere tam otomatik işletimli hafif raylı transit sistemin üreticisi haline gelmiştir.

İŞ BİRLİĞİ VE REFERANSLARIMIZ

TALGO HIGH SPEED TRAIN

Talgo, kurulduğu andan itibaren yenilikle ayrılmaz bir biçimde bağlandı. Buna bağlı olarak şirket, özel bir yenilik olan, yönlendirici sisteme sahip bağımsız dönen tekerlek takımı teknolojisi temelinde kurulmuştur. Kurulduğu dönemde çok önemli bir dönüm noktası olan bu fikir şirketin başarısının temeli olarak kaldı. Uluslararası demiryolu sektöründe lider olan ve yenilikçi kapasitesi, teknolojisi, kalite, güvenilirliği bakımından dünya çapında Talgo’nun temsilcisi olan Oruçoğlu Sistem tarafından ürettiği tüm raylı sistem araçlarının Türkiye’de pazar payının araştırılması ve başlatılması adına çalışmalar yapılmış firmanın Türkiye’deki bilinirliği üst seviyelere çıkartılmıştır.

SAMES ENGINEERING

1989’da kurulan SAMES Mühendislik, yenilikçi ve güvenilir demiryolu mühendisliği hizmetleri ve çözümleri için bağımsız bir oyuncu olarak pazara girmiştir. Konsept tasarımından sayısal analizlere, komple bir üretim yönetimine kadar SAMES, tüm mühendislik hizmetlerini sunar hale gelmiştir. SAMES kendi AR-GE stratejisiyle, en kısa teslim süreleri elde etmek için esnek yapıları sıkı kalite standartlarıyla birleştiriyor. Uzun yıllara dayanan tecrübe, demiryolu sektörünün teknik sorularının çoğunda, birçok fikir ve konsept çözümüne geri dönmesini sağlıyor. Odak noktamız müşterileri olan Sames’in Türkiye’de raylı sistemler pazarında tasarım alanında tecrübelerini kullanabileceği pazar arayışı, potansiyel iş fikirleri konusunda Oruçoğlu Sistem olarak hizmet vermiş bulunmaktayız.

LKS ENGINEERING

İnşaat ve altyapı ve tasarım, yönetim ve teknoloji danışmanlığı, mimarlık ve mühendislik alanlarında hizmet veren İspanya kökenli firmanın Türkiye pazarında bilinirliğinin arttırılması ve pazarda yer edinmesi adına iş geliştirme çalışmaları yürütülmüştür.

ITALDESIGN GIUGIARIO

Ünlü İtalyan tasarım ve mühendislik firması Guigiario ile Oruçoğlu yatlarının tasarım ve mühendislik aşamalarında iş birliği yapılmış, zamanla gelişen işbirliğine dayanarak firmanın Türkiye pazarında yer alması adına iş geliştirme çalışmaları da yürütülmüştür.

METRICA INGENIERIA ENGINEERING

Metrica, metal-mekanik projelerde, özellikle demiryolu taşıtları, endüstriyel otomasyon ve ürün tasarımı alanlarında 10 yılı aşkın deneyime sahip multi sektörlü bir makine mühendisliği firmasıdır. Oruçoğlu Sistem firmaya Türkiye’de doğabilecek iş fırsatları konusunda danışmaklık hizmeti vermiştir.