Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

TASARIM VE DİZAYN

Oruçoğlu holding olarak tecrübelerimiz ile uzun yıllardır çeşitli alanlarda tasarım , inşaat ve taahhüt hizmetleri sunmaktayız. Tüm bu birikimlerle beraber heyecanla sürdürmekte oldığumız müzecilik hizmetlerni özgün mimari tasarım önerilerimizle geliştirmekte ve uygulamaktayız, çalışmalarımız ile özelleştirmiş olduğumuz projelerimizle benzersiz deneyimlerimizi sizlerle buluşturuyoruz.

Holding şirket binalarımızın tasarım, proje ve inşaat uygulamalarının yanı sıra; özel sektör ve kamuya da hizmet veren şirketimiz, birçok inşaat uygulamaları yapmış ve taahhütlerini başarıyla tamamlamıştır.

Mimari ve iç mimari tasarım, endüstriyel tasarım, üç boyutlu görüntüleme ve animasyon ve üç boyutlu kesim gibi ana başlıklarda hizmet vermektedir.

RAGGİO YACHTS

MOTOR YACHTS AND KATAMARAN

Previous
Next

Ünlü İtalyan tasarım şirketleriyle yola çıkılan motor yat üretimini Alman mühendisliğinin kusursuzluk anlayışıyla devam ettirerek sektörde yerimizi aldık.

Oruçoğlu Sistem zamanla Türkiye’de büyük bir yatırım patlaması yaratan mega yat ve motor yat üretiminde hizmet veren üst düzey teknolojiye sahip şirketlerden birisi oldu.

Motor yatın imalatında tüm donanımlar, günümüz teknolojilerinin en ileri örneklerindendir. Seçilmiş tüm elektronik donanım en özel markalardan oluşmaktadır.

Raggio’nun gövde dizaynı sırasında çalışan Alman mühendisler gövde tasarımı üzerinde tüm talepleri belirlemiş, böylece gövde ve motor uyumu imalata başlanmadan garantilenmiştir.

Raggio, İtalyan ve Alman mühendisliği ile dünyanın en ileri teknolojisi sizlerin kullanımına sunmaktadır. Dünya sularında görüşmek üzere…

SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI

2010 yılında Sabiha Gökçen havaalanının yolcu kabul salonunun komple ince işleri uygulamaları Oruçoğlu Sistem tarafından gerçekleştirilmiştir.

 
 

SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI OTELİ

Havalimanı otelinin tüm ince işler uygulaması Oruçoğlu Sistem tarafından gerçekleştirilmiş ve hizmete sunulmuştur.

 
 
 

KENT İÇİ TOPLU ULAŞIM

OTOBÜS VE TRAMBÜS ÇALIŞMALARI

Previous
Next

Kentleşmenin tüm şehirler için hızlanması, toplu ulaşıma ihtiyacın artması, günlük yaşamın hızlanması gibi etkenler birçok şehirde var olan toplu taşıma kapasitelerini aşmaktadır.

Bu sebeple birçok şehir çözüm olarak Bus Rapid Transit’i (BRT) seçmektedirler.

Oruçoğlu Sistem olarak tasarım ekibimizle, şehirlere çevre dostu toplu ulaşım çözümleri geliştirme konusunda hizmet vermekteyiz.

NOVOTEL GAZİANTEP

Previous
Next

NovOtel Gaziantep’in iç mimari tasarım ve ince işler uygulamaları Oruçoğlu Sistem tarafından gerçekleştirilmiştir.

 
 
 
 

GAZİANTEP İBİS HOTEL

Gaziantep İbis Hotel’in iç mimari tasarım ve ince işler uygulamaları Oruçoğlu Sistem tarafından gerçekleştirilmiştir.

 
 
 
 
 

TRABA

Previous
Next

Ülkemizde yatırımları ülke ihtiyaçları belirlemektedir. Toprak ve suyun bol olduğu ülkemizde şanssızlık da aynı orandadır. Küçük tarlalarda çalışmak, maliyetlerin yüksek olması ve ürüne düşük fiyat verilmesi gibi sorunlara rağmen vatandaşın özlemi; küçük tarlası için makine sahibi olmaktır.

Oruçoğlu Sistem endüstriyel tasarım grubumuz bu ihtiyaçtan yola çıkarak çok amaçlı bir köy ulaşım – taşıma aracı geliştirmiştir. Tek şasede hem römork hem çift kabin bulunduran, tarım aletleri ve pulluk takılabilen, 4*4, otomatik şanzımanlı, klimalı, hidrolik direksiyonlu bu araç; traktör ile arabanın işlevlerini bir araya toplamaktadır.

Traba adını verdiğimiz bu aracın tasarımı ve imalat mühendisliği tarafımızdan yapılmış olup, bir prototip araç üretilmiş ve aracın test denemeleri başarıyla sonuçlanmıştır.

Sinyalisazyon Kontrol Merkezi

Previous
Next

Oruçoğlu Sistem olarak, Türkiye çapında uygulaması yapılan tüm raylı sistem sinyalizasyonlarının kontrol merkezlerini oluşturmak üzere araştırmalar yapılmış tasarım ve uygulama kabiliyetinden gelen birikim ile sinyalizasyon merkezi çalışmaları ön görülmüştür.