Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

KURUCUMUZ

YILMAZ ORUÇ
1936 yılında Afyonkarahisar’da ailenin en büyük oğlu olarak doğdu. Oruçoğlu lakabıyla anılan dedesi Mehmet ORUÇ 1800’lü yıllarda Konya’nın Bayat ilçesinde çiftçilikle uğraşmıştır. Cumhuriyet’in ilanı ile birlikte Afyon’a göçen babası İsmail ORUÇ sinemacılık, kıraathane ve küçük bir otel işletmeciliği ile adından söz ettirmeye başlamıştır.
Yılmaz ORUÇ tüm aile bireyleri gibi çalışkanlığı , ticari zekası ve öncü ticari kararlarıyla devir aldığı Oruçoğlu ismini Türkiye’nin ilk on büyük şirketi arasında yer alan yağ sanayi ile sektörde adından söz ettirerek hızlı bir gelişim kaydetti. Böylece yağ sektöründe Afyonkarahisar’ın adını sadece Türkiye genelinde sınırlı kalmayıp Avrupa ülkelerine ihracat yaparak duyurdu.
Değerler
ORUÇOĞLU, ilk günden günümüze kadar dürüstlüğü ve çalışkanlığı şirket politikası olarak belirleyip özellikle Atatürk Türkiye’sinin izlediği adımların devamını taşıma ruhunu yarım asırlık bir tecrübeyle yansıtmanın gururunu yaşamaktadır.
Gerçekleştirdiğimiz tüm projelerimizin ülke menfaati ve milli değerlere odaklı, kaliteli ve güvenilir olmasına dikkat etmekteyiz.
Amacımız her gün daha iyiyi hedefleyerek ilerlemek ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Kurucumuzun hayatını anlatan kitabını aşağıdaki bağlantıdan okuyabilirsiniz.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.