Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

TEMSİLCİLİKLERİMİZ

INVENSYS RAIL DIMETRONIC

Invensys Rail Dimetronic, 50 yılı aşkın deneyimi ve son teknoloji entegre trafik güvenliği, kontrol ve demiryolu sinyalizasyonu uygulamaları ile İspanya ve Portekiz’de öncü bir sinyalizasyon firması olarak adını duyurmuştur.

Faaliyetlerini tasarım, imalat, tedarik, hizmete geçirme, kontrol ekipmanlarının bakımı ve müşterilerin demiryolu trafiğini güvenli ve verimli şekilde yönetebilmeleri adına sinyalizasyon sistemleri oluşturma üzerine odaklamıştır.

Türkiye temsilciliğini yaptığımız süre boyunca oldukça önemli projelere imza atan grup 2 Mayıs 2013 yılında Siemens SA’ya satılmıştır. Bu tarihten itibaren söz konusu projeler için Siemens Rail Automation’ın temsilciliğini sürdürmekteyiz.

ANKARA-KONYA HIZLI
TREN HATTI

2008 yılında Ankara-Konya yüksek hızlı tren hattında 35 m€’luk sinyalizasyon, ERTMS Seviye 1 ve Seviye 2 çalışmalarını başarıyla hayata geçirdik.

MARMARAY PROJESİ

İstanbul’un gelmiş geçmiş en önemli projelerinden biri olan ve dünyada hem ERTMS hem de CBTS sistemlerinin ikisi ile donatılan tek hat olma özelliği taşıyan Marmaray Projesi kapsamında sinyalizasyon işleri adına 2011 yılında imza attık

BALIKESİR-BANDIRMA-MENEMEN HIZLI TREN HATTI

Bandırma-Menemen demiryolu, sinyalizasyon ve iletişim sistemlerinin kurulum işi için 2012 yılında imza attık.

Bandırma- Balıkesir- Manisa- Menemen hattı, 310 km uzunlukta olup Marmara ve Akdeniz arasındaki temel bağlantı hattıdır.

HASANBEY LOJİSTİK MERKEZİ

Türkiye’nin merkezinde bulunan Hasanbey Lojistik Merkezi’ne ait sözleşmeyi 2012 yılında imzalakdık. Sinyalizasyon ve telekomünikasyon sistemini başarıyla tamamladık ve teslim ettik.

 
 

WOOJIN LASTİK TEKERLİKLİ AGT METRO SİSTEMİ

Öncelikle, Woojin Industrial Systems Co.,Ltd. 1974’ den bu yana sürekli araştırma ve geliştirme ve kalite yükseltme çalışmaları ile demiryolu araçları ekipmanları üretimine odaklanmıştır. Elektrikli çoklu üniteler ve elektrikli lokomotifler için kilit ekipman üretimleriminden sonra piyasanın sadece yabancı ürünlere bağlı olduğu bir zamanda Kore‘de demiryolu araçları ekipman sanayiinde lider konuma yükselmiştir.
Ardından yürüttüğü faaliyetlerle Kore‘de 1., dünya çapında 4. sırada olmak üzere tam otomatik işletimli hafif raylı transit sistemin üreticisi haline gelmiştir.

WOOJIN, toplu çözüm olarak yüksek kaliteli demiryolu ekipmanları, araçları ve test ve bakım sistem- lerini demiryolu araçları sektörünün hizmetine sunmaktan gurur duyan bir firmadır.Toplu taşımayı daha güvenli ve konforlu hale getirebilme adına WOOJIN zamanın ötesine geçmeye, diğerlerinden daha derin düşünmeye ve prestijli kurumsal kimliğini korumaya devam etmektedir.

Oruçoğlu Sistem olarak 2016 yılı itibariyle temsilciliğini yürüttüğümüz Kore’li firmanın üretimini yaptığı hafif raylı transit aracı AGT (Automated Guideway Transit), elektrikli otobüs, mini tramvay ve diğer ulaşım sistemleriyle türkiye pazarında yerini alabilmesi için gerekli tüm satış ve pazarlama stratejilerini yürütmekteyiz.

ARDANUY

Şirket, Aralık 1992’de kurulmuştur. Bu 23 yıllık süre zarfında, satış hacmiyle İspanya’da ve dünyada 1000’den fazla proje gerçekleştirmiştir. Söz konusu iş hacminin yaklaşık % 90’ı uluslararası sözleşmelerden, yüksek hızlı hatlar, konvansiyonel hatlar, yeraltı hatları, tramvay ve teleferik araçları, elektrik, inşaat ve otoyol mühendisliği projeleri ile ilgili birçok büyük demiryolu projelerini kapsamaktadır.

Oruçoğlu Sistem, uzun yıllar boyunca demiryolu sistemleri mühendisliklerinin Türkiye’de uygun sistemlere entegre edilmesi, pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi konusunda Ardanuy’a hizmet sunmuştur.

Ardından yürüttüğü faaliyetlerle Kore‘de 1., dünya çapında 4. sırada olmak üzere tam otomatik işletimli hafif raylı transit sistemin üreticisi haline gelmiştir.